user-icon

АГЕНЦІЯ З ФРАНЦУЗЬКОЇ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ

492 ЗАКЛАДИ
rule-icon

АКТИВНЕ НАВЧАННЯ

ПРОГРАМИ M.E.N.
book-icon

ФРАНКОМОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФРАНКОФОНІЯ

Ласкаво просимо до Французького ліцею імені Анни Київської

DSC_5528 (1)

Від молодшої групи садочка до випускного класу старшої школи ми надаємо якісну освіту учням 21-ї національності відповідно до програм Міністерства національної освіти Франції. Після кількох років навчання в ліцеї наші учні можуть приєднатися до іншого французького чи українського закладу на рівних засадах.

Деталі

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2022

Вторгнення Росії в Україну та нинішня боротьба з окупацією мають значний вплив на організацію початку нового навчального року в вересні.

Багато посольств, організацій, підприємств та сімей були змушені виїхати з України через війну. Ми з нетерпінням чекаємо на день, коли Україна знову заживе мирним життям, і війна лишиться в минулому. Саме тому, відповідно до поточної ситуації, Французький ліцей імені Анни Київської планує гнучкий режим роботи. Метою такого режиму роботи є якнайшвидший перехід до нормального функціонування, щойно дозволять умови безпеки. Ми готуємось запропонувати програму, яка охоплює всі навчальні рівні протягом навчального року 2022-2023.

За навчальним планом, ми передбачаємо поновлення очного навчання, коли учні та вчителі перебуватимуть в Києві та/або навчання в гібридному форматі для сімей та вчителів, які не зможуть дістатися до України у вересні.

Проте, ми маємо дотримуватися рекомендацій українського уряду та Французького посольства в Україні. Три будівлі нашої школи обладнані бомбосховищами.

У разі, якщо умови безпеки не дозволять проведення очних занять, безперервність навчання буде забезпечена онлайн.

У будь-якому разі, в Києві буде присутній як мінімум один представник команди керівництва.

У фінансовому плані ми обрали 2 пропозиції, відповідно до місця роботи батьків.

Для батьків, які працюють у компаніях чи організаціях (неурядових організаціях, посольствах тощо) та платять за навчання своїх дітей або їх спонсорують, плата залишається на рівні вересня 2021 року

Враховуючи труднощі, з якими стикнулася більшість сімей, дітям, батьки яких не підпадають під попередній пункт, у винятковому порядку надається знижка 40%.

Вступний внесок сплачуватиметься двома частинами: перша частина при реєстрації дитини; друга частина наприкінці навчального року 2022-2023, але не пізніше вересня 2023 року.

Сторінка facebook ліцею ADK

YouTube-канал ADK

Inscriptions

Запис до ліцею Анни Київської

Щоб подати запит на реєстрацію на навчальний рік з вересня 2022 року або на зарахування до закладу на поточний навчальний рік, ви можете висловити свою зацікавленість, заповнивши цю форму.

Натисніть тут, щоб заповнити форму.

Більш детальна інформація зазначена в розділі “запис до школи”

Деталі

Презентація ліцею ADK

Шкільне приладдя

link
link
http://lyceeadk.com/wp-content/uploads/2021/07/6eme.pdf
link

Робота у ліцеї ADK

Приєднуйтесь до нашої команди та беріть участь у реалізації наших проектів

Відгуки Батьків

Наші Партнери