Записатися до ADK

Як записатися

Будь ласка, уважно прочитайте, перш ніж подавати заявку на реєстрацію

1 – Ознайомтеся з інформацією про умови вступу, календар шкільних канікул та розташування закладу на нашому сайті;
2 – У разі необхідності, призначте зустріч з Директором Ліцею або з Директором початкової школи;
3 – Заповніть відповідну форму онлайн - Увага! Це не означає, що Ваша дитина зарахована на навчання до Французького ліцею імені Анни Київської.

-> щоб висловити зацікавленість у навчанні на наступний навчальний рік, той, який почнеться у вересні 2020 року,
будь ласка, заповніть електронну форму 2020-2021 тут;

4 – Вас буде проінформовано про результати розгляду вашого запиту.
5 – Якщо відповідь позитивна, Ви маєте надати всі необхідні документи та сплатити вступний внесок (не підлягає поверненню у разі Вашої відмови вступати до Ліцею).

Підготовка до вступу до Французького ліцею імені Анни Київської

Французький інститут в Україні організовує заняття з французької мови для дітей віком від 6 до 10 років. Ми рекомендуємо ці заняття сім'ям, які подали заявку на зарахування на наступний навчальний рік або тим, які планують записати свою дитину до Французького ліцею імені Анни Київської, щоб підготуватися до вступу.
Французький ліцей імені Анни Київської зараховує учнів відповідно до пріоритетів Агенції з французької освіти за кордоном.
Заповнена анкета підлягає обов'язковому розгляду і не надає ніяких переваг. У більшості випадків зустріч з керівництвом закладу є бажаною.
Покликання школи полягає в тому, щоб надавати учням повну або часткову освіту загального типу (неспеціалізованого) відповідно до методів та вимог французької освіти.

Пріоритет надається у такому порядку :

1. Французьким учням
2. Учням, брат чи сестра яких вже навчається у ФЛАК
3. Учень, який навчався щонайменше два роки в закладі, що належить до мережі Агенції викладання французької мови за кордоном.
4. Франкомовний учень
5. Нефранкомовний учень

До молодшої школи приймаються діти, яким виповнюється щонайменше 3 роки до 31 грудня року, коли здійснюється запис, та які мають достатній фізичний та психологічний розвиток для перебування у шкільному середовищі.

У початковій школі, для нефранкомовних учнів проводиться попереднє оцінювання рівня володіння французькою мовою, рідною мовою та математикою, також враховується сімейний проект перед тим як затвердити заявку. Родини повинні мати реальний проект тривалої інтеграції у французьку систему освіти. Якщо зарахування дитини підтверджено, наступним кроком є підписання статуту, який зобов'язує школу та сім'ю до спільного освітнього проекту. Також, наявність у школі FLSCO (спеціальні додаткові заняття з французької мови) допомагає прискорити процес поступової інтеграції деяких учнів у французьку систему навчання.